Nyitólap

ElőfizetésHírlevélProgramajánlóArchívumKépeslapküldésMédiaajánlóKapcsolat
2014. április 21. hétfő - Konrád napja van Legyen a kepmas.hu a kezdőlapom
Képmások
Jelenlét
Tandem
Tükör
Házitrend
Kimenő
Receptek
Kézműves
Gyerekrendelő
Média a Családért

csaladhalo

Képmás előfizetés ajándékba! - az akció nyertesei
Létrehozás: 2011. november 03. - 13:48

Január 31-én lezárult a 2011. októberben meghirdetett előfizetői akciónk. Köszönjük, hogy sokan részt vettek benne, reméljük nemcsak havonta megjelenő magazinunkkal, ajándékainkkal is örömet szerzünk Önöknek.

Az ajándékokat ajánlott levélként, postán juttatjuk el olvasóinkhoz.

Fődíjak

Az alsópáhoki Kolping Hotelben tölthet el egy hétvégét családjával Fodor Zsuzsanna budapesti olvasónk (az ajándék két felnőtt és két gyermek számára vehető igénybe).

Képmás előfizetés ajándékba!

A sümegi Hotel Kapitányban Arnold Zoltánné bólyi olvasónk tölthet el két éjszakát (két felnőtt és két gyermek részére szól az ajánlat).

Képmás előfizetés ajándékba!

Ilcsi kozmetikumot nyertek:

Képmás előfizetés ajándékba!Andainé Páter Judit (Budapest), Apáthy Antónia (Szentendre), Arató Csilla (Budapest), Babikné Spisák Edit (Boldogkőváralja), Bánfalvi Katalin (Budapest), Banizs Zoltán (Mágocs), Barkóczi Istvánné (Kazincbarcika), Barna Péterné (Budapest), Bence Klára (Pomáz), Betonmix Kft. (Érd), Burjánné Uhrin Klára (Paks), Buzásiné Nagy Ágnes (Biatorbágy), Csapóné Bartus Róza (Kajászó), D. Kovács Ilona (Kunhegyes), Dancsi Ferenc (Debrecen), Darázs Istvánné (Maglód), Demeter Ágnes (Budapest), Demjén Emília (Budapest), Domián Éva (Pomáz), Dr. Bondár Gábor (Budapest), Dr. Bottyán Lívia Ágnes (Budapest), Dr. Cserta Gáborné (Budapest), Dr. Dám Annamária (Budapest), Dr. Harkai Klára (Adony), Dr. Horváth Pál (Érd), Dr. Horváth Piroska (Pápa), Dr. Horváth Zoltánné (Szombathely), Dr. Kádár Györgyi közjegyző (Mosonmagyaróvár), Dr. Keményné Pálfi Barbara (Budapest), Dr. Kernács Lajosné (Budapest), Dr. Magyar Péter (Pilisszentiván), Dr. Mihályi Sándor (Budapest), Dr. Nagy Zoltán (Esztergom), Dr. Nagy Zoltán (Jászjákóhalma), Dr. Pácz Miklós (Szombathely), Dr. Párkányi Ferenc (Székesfehérvár), Dr. Pongrácz Endréné (Budapest), Dr. Prágai Gézáné (Szeged), Dr. Salacz Györgyné (Budapest), Dr. Simon Endréné (Szombathely), Dr. Szabó Magdolna (Pécs), Dr. Szabó Rezsőné (Szeged), Dr. Szekernyés Istvánné (Miskolc), Dr. Sziliné Dr. Szincsák Tünde közjegyző (Szigetvár), Dr. Vábró Lászlóné (Paks), Dr. Varga József (Sopron), Dr. Varga László (Körmend), Dr. Zalai Károlyné (Budapest), Ecker Ágnes (Sopron), Egedi Istvánné (Budaörs), Eőry Ákos  (Diósd), Erdősi Szilveszter (Nagymaros), Érsek-Csanádi Istvánné (Szigetszentmárton), Farkasné Simon Éva (Mosonmagyaróvár), Fazekas Andrásné (Balatonkenese), Feczkó Mihályné Dr. Binó Ágnes  (Sátoraljaújhely), Felhősi Mária (Zalaegerszeg), Feller Katalin (Budapest), Fercsik Margit (Hévízgyörk), Fodor Györgyné (Budapest), Fodor Zsolt (Budapest), Fonda Ferenc (Tata), Földváryné Dr. Orosz Julianna  (Budapest), Frics Tamásné (Salgótarján), Fülöpné Michl Mária (Tata ), Füzes Fruzsina (Tahitótfalu), Gábor Julianna (Mezőhegyes), Gáborné Puskás Julianna (Zsombó), Gáll Sándorné (Biharkeresztes), Galli Péter (Csongrád), Gáspár Józsefné (Budapest), Gedeon Miklós (Miskolc), Geiszler Frigyesné (Budapest), Gelányi Ildikó  (Pécel), Gergye Nonprofit Közhasznú Kft. (Vasegerszeg), Gottlaszné Boromisza Katalin (Szentendre), Gödöny Péter (Sülysáp), Görögné Dr. Németh Hajnalka (Balatonalmádi), Hajnal Jánosné (Gárdony-Dinnyés), Hecz Gáborné (Fonyód), Holmanné Reuss Erika (Budapest), Horváth Magdolna (Budapest), Horváth Zoltánné (Budapest), Horváthné Szarka Krisztina (Diósd), Huber Béláné (Kecskemét), Hubert Anna (Tura), Iványi Gábor (Budapest), John Lászlóné (Solymár), Juhászné Székely Hajnalka (Dunakeszi), Kádár József (Budapest), Kadocsa Gyuláné (Budapest), Kanizsayné Tamásy Klára (Fonyód), Kapás Mihály (Budapest), Karáthné Horváth Mariann (Celldömölk), Karvai Ottóné (Dunakeszi), Kassai Edina (Felpéc), Kenyeres Ambrusné (Szentkirály), Keppinger Miklósné (Budapest), Keresztes Zsuzsanna (Pécs), Kertész Orsolya (Szeged), Kincses Györgyné (Várpalota), Kiniczkyné Csite Nóra (Celldömölk), Kis Judit (Balatonfüred), Kiss Anna Mária (Tihany), Kómár Ferencné (Esztergom), Konczné Horváth Rita (Budapest), Kopányi Sándor (Biatorbágy), Kopaszné Török Gabriella (Szeged), Kopcsik Lajosné (Miskolc), Kovács Ákos és Erika  (Dunakeszi), Kovács Dénesné (Nagykőrös), Kovács Jánosné (Pilis), Kovács Zita (Baja), Kovalik Melinda (Budapest), Kuruc Ágnes (Bóly), Lángné Lind Anna (Pomáz), Lázár Györgyné (Kecskemét), Lazarevics József (Baja), Leleszi Péterné (Debrecen), Lengyel Attiláné (Budapest), Levelényi Ferencné (Sajólád), Lobmayer Kornélné (Budapest), Madarász Józsefné (Pécel), Maschler Ágnes (Nagybajcs), Mészáros Gézáné (Budapest), Mészáros Gusztávné (Debrecen), Mészáros Péterné (Vác), Mészáros Zsuzsanna (Tatabánya), Mészöly Györgyné (Budapest), Mező Éva (Pécs), Miádovits Jánosné (Érd), Molnárné Antos Zsuzsanna (Pomáz), Mongné Beró Emőke (Budakeszi), Muskáth Zsolt (Agárd), Nagy Tibor (Páka), Nyárády Pálné (Budapest), Őrfiné Simon Magdolna (Nyékládháza), özv. Magashegyi Tamásné (Üllő), özv. Tóth Józsefné (Kiskunfélegyháza), Pálinkás János (Sátoraljaújhely), Papp Mária (Budapest), Pávics és Társai Bt. (Veszprém), Pentaconsult-M Mérnökiroda Bt.(Budapest), Péterfy Zoltánné (Kerepes), Pirosi Istvánné (Győrújbarát), Pistyúr Józsefné  (Érsekvadkert), Polevka Istvánné (Budapest), Popovics Violetta (Tolcsva), Pozsonyi Tibor (Budapest), Ráczné Tóth Judit (Budapest), Racsmány Lászlóné (Budapest), Rózsavölgyi Ferenc (Kecskemét), Rőzséné Dr. Bük Etelka (Biatorbágy), Sághi Károly (Budapest), Sapszon Istvánné (Budapest), Silvesan Terézia (Halásztelek), Síposné Udvarhelyi Éva (Budapest), Soltész Veronika (Bicske), Somlai Tünde (Kecskemét), Sz. Guman Lilla (Budakeszi), Szabadhegy Péter (Budapest), Szabó B. Lajosné (Bácsalmás), Szalayné Gubricza Emese (Pápa), Szeleczki Erzsébet (Békéscsaba), Szelényi András (Budapest), Szentkeresztyné Bánhidi Judit (Diósd), Szentkúti Ildikó (Budapest), Szigeti Tiborné  (Kaposvár), Szilvágyi-Hordós Zsuzsanna (Hatvan), Szlovicsákné Mészáros Mária (Alsónémedi), Szontagh Istvánné (Budakalász), Szőcs Tiborné (Hegyeshalom), Takács Lilla (Körmend), Takács Miklós (Pomáz), Takács Tibor (Paks), Takáts Emőke (Budapest), Tarjáni Tiborné (Isaszeg), Tarnócziné Gedeon Melitta(Budapest), Tóth Árpád György (Bábolna), Török Melinda (Pilis), Träger Tamásné (Budapest), Tungler Erzsébet (Székesfehérvár), Túróczy Lajosné (Miskolc), Uherkovich Áron (Budakeszi), Urbán Andorné (Pécel), Urbánné Soós Ilona (Budapest), Vadász Csaba (Békéscsaba), Vaderna Margit (Győr), Varga Ernőné (Budapest), Vargáné Tugyi Margit (Csépa), Vermesyné Papp Katalin (Budapest), Vincze Lászlóné (Budapest), Virág Józsefné (Zalaegerszeg), Zábránszkyné Pap Klára (Szentendre), Zalainé Fundák Rita (Budapest), Zelenák Erzsébet (Érd), Zsila-Földessy Katalin (Pilisvörösvár).

Harmat Kiadó ajándékutalványa:

Képmás előfizetés ajándékba!Abaújvári Református Egyházközség (Abaújvár), Agg József, Jézus Szíve Egyházközség (Kaposvár), Apor Vilmos Katolikus Főiskola Könyvtára (Vác), Benjamin Judit (Göd), Berzéné Bezdán Erika (Székesfehérvár), Czellerné Daróczi Éva (Tamási), Dr. Entz László (Budapest), Dr. Király Zoltánné (Budapest), Dr. Koltai Jenő, Római Katolikus Plébánia (Celldömölk), Dr. Osváth Piroska (Budapest), Ercsei Zsuzsanna (Cegléd), F. Szőllősi Csilla (Veszprém), Hertelendy Anett (Szeged), Holik Ferencn (Nyíregyháza), Jókai Mór Református Általános Iskola (Nyíregyháza), Juhász Pintér Márk (Lajosmizse), Juhászné Bábel Márta (Dabas), Káldy János (Budapest), Kele Attila (Lajosmizse), Kelemen István plébános, Római Katolikus Plébánia (Zalaszabar), Kiss Mátyásné (Mezőkövesd), Kopácsy Zoltán (Budapest), Kópháza Római Katolikus Plébánia (Kópháza), Kuklay Antal (Mátramindszent), Osztie Györgyné (Budapest), Öttevény Keresztelő Szent János Plébánia (Öttevény), Páll Márton (Veresegyház), Pap Ferencné (Budapest), Péter Istvánné (Tatabánya), Polyákné Eőry Katalin (Budapest), Poórné Barna Márta (Balassagyarmat), Római Katolikus Plébánia Finta József (Csepreg), Rövid Krisztián (Budapest), Sas Richárdné (Baja), Sényi Gáborné (Budapest), Toplakné Béres Kinga (Tata), Urbán-Reszegi Nikoletta (Gyöngyöshalász), Ván Judit (Kiskunhalas), Vanya Sándor (Környe), Varga Péter plébános, Irgalmas Jézus Plébánia (Vecsés), Vésztői "Kis Bálint" Református Általanos Iskola (Vésztő).

Etalon utalvány

Képmás előfizetés ajándékba!Bényi Római Katolikus Plébánia (Szolvákia – Bény),Csatlós Barna Zoltán (Budapest), Dr. Szabó Antal (Budapest), Fót Római Katolikus Egyházközség (Fót), Gátai Tamás (Százhalombatta), Horváth Ágnes (Celldömölk), Käfer Istvánné (Budapest), Kalazantinum Piarista Rendház (Budapest), Kartal Római Katolikus Plébánia, Lukács József plébános (Kartal), Kovácsné Czveiber Margit (Szentendre), Mercz Ágnes (Budapest), Mester Istvánné (Budapest), Miskolc Belvárosi Görög Katolikus Egyházközség (Miskolc), Móczár Gábor (Budakeszi), Pásztor Gyula (Budapest), Petrikóné Lendvai Vera (Tényő), Római Katolikus Minorita Plébánia, Babály András plébános (Nyírbátor), Római Katolikus Plébánia, Gábor Imre plébános (Kerekegyháza), Római Katolikus Plébánia, Zab András (Szakcs), Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Békéscsaba), Simon Zsuzsanna (Piliscsaba), Surján László (Solymár), Szathmáry Lajosné (Budapest), Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány "Fidelitate et fortitudine"     (Körmend), Szent Benedek Leányai Társasága (Tiszaalpár), Szentgyörgyváry Tamásné (Siklós), Uherkovich Orsolya Réka (Pécs), Újhartyán Római Katolikus Plébánia (Újhartyán), Ullrich Magdolna (Tamási), Urbán Mária (Budapest), Zirci Római Katolikus Plébánia (Zirc).

InterCom DVD-t nyertek

Képmás előfizetés ajándékba!Aczélné Anda Katalin (Balatonkenese), Ádámcsó Angéla (Budapest), Adorján Irma (Albertirsa), Adorjánné Iván Adrienne (Pécs), Agricom Kft. (Budapest), Aknai Jánosné (Pilisszentiván), Alagi Szent Imre Egyházközség (Dunakeszi), Alföldiné Marosi Éva (Vác), Alvic Istvánné (Göd), Andi Ferencné (Érd), Andrész Edit (Biatorbágy), Angelika Kkt. (Velence), Anik Viktor (Magyarszerdahely), Antal Jánosné (Péteri), Arató Éva (Budapest), Árkosy Mónika (Göd), Arnold Ferencné (Pécs), Árpádhalmi Ferencné (Gyermely), Ars Medica Sacra Bt.(Keszthely), Auerné Éliás Zsuzsanna (Csabrendek), Auguszt József (Budapest), Aurum-Ház Kft. (Budapest),

Baán Józsefné (Kimle), Babos Istvánné (Sopron), Bajor Boglárka (Budapest), Bakóné Perniss Katalin (Budapest), Balassa Tünde (Bocskaikert), Balázs Péter (Szeged), Balló Andrea (Szeged), Balogh András József (Budapest), Balogh Géza (Nyíregyháza), Balpataki Ferenc (Budapest), Balukáné Papp Ilona (Budapest), Banadics Sándorné (Bábolna), Bánffy Miklósné (Leányvár), Bánhidi László (Vác), Bánki-Horváthné Révész Adrienn (Orosháza), Baran Ferenc (Kistarcsa), Baranyiné Hellényi Viktória (Kalocsa), Barati Bertalan (Révleányvár), Bata Lajosné özv. (Budapest), Bárczy Zoltán (Kecskemét), Barta Boglárka (Csopak), Bartus Béláné (Tatabánya), Bedők Szabolcs (Nagykanizsa), Bencés Apátsági Plébánia (Tihany), Bencsikné Szigeti Ágnes (Kétsoprony), Bende Györgyné (Dorog), Benedek János (Dunakeszi), Béni Kornél (Üröm), Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda (Szarvas), Benkó Rita (Budapest), Berecz Balázs (Budapest), Béres Györgyné (Budapest), Berszánné Simon Éva (Budapest), Bertus Jánosné (Budapest), Berziné Kremper Edit (Debrecen), Biczó Jánosné (Vasszécsény), Bihal András (Vecsés), Biotest Kft. (Törökbálint), Birtha Istvánné (Kisvárda), Bischof Péter (Veszprém), Bisztrai Tiborné (Dunakeszi), Bobay István (Budapest), Bocsák Istvánné (Dunakeszi), Bodnár Béláné (Alsózsolca), Bodnár Tamás (Budapest), Bodroginé Kunkli Katalin (Isaszeg), Bognár Istvánné (Tatabánya), Bóka Tamás (Győrszemere), Bokor Adrienn (Szombathely), Bónyainé Mikes Katalin (Budapest), Borbáth György (Budapest), Borbély Kálmánné (Sopron), Borbélyné Boros Ilona (Zánka), Borlói Ildikó (Budapest), Borosnyainé Jávor Katalin (Budapest), Borzsák István (Piliscsaba), Bózsóné Ősz Orsolya (Budapest), Bődiné Dr. Tóth Rita (Timár), Bölöni Eszter (Budapest), Brokés Edina (Kaposvár), Brückner Ákos Előd, Nepomuki Szent János Plébánia (Székesfehérvár), Buczkóné Magi Irén (Hajdúnánás), Budai Gyuláné (Budapest), Budai Lajosné (Budapest), Budainé Dr. Horváth Katalin (Eger), Budainé Tomkó Júlia (Budapest), Budavári Erzsébet (Tordas), Busics György (Székesfehérvár), Búza Beatrix (Budapest),

CALF Alufólia Bt. (Budapest), Cegléd Római Katolikus Plébánia (Cegléd), Cs. Kovács Margit, Zagyvarékas Római Katolikus Plébánia (Zagyvarékas), Csabay Károly (Budapest), Csányi Olga (Budapest), Csányi Mihályné (Budapest), Csathó József (Battonya), Cseh-Szombathy Orsolya (Tordas), Cser Károlyné (Budapest), Cserháti Annamária (Budapest), Csete Ferencné (Hódmezővásárhely), Cseténé Szabados Amrita Teresa (Csór), Cseuz Ákos (Budapest), Csevár Sándorné (Gyömrő), Csibi Tünde (Veresegyház), Csikós Ildikó (Budapest), Csizmarik Mátyásné (Szarvas), Csomós József (Mezőkövesd), Csopjákné Lökös Viktória (Budapest), Csorba József (Dunakeszi), Csuta Erzsébet (Csákvár), Czeizing Csilla (Páty), Czene Zsolt (Budapest), Czenthe Miklós (Budapest), Czinege Zoltán (Pomáz), Czinki László (Martonvásár), Czopkó Éva (Budapest).

Dabóczi Györgyi (Érd), Dallmann Krisztina (Pécs), Damjanovics Pálné (Szerencs), Damjanovics Péter Pál (Dunaharaszti), Dankóné Kövi Márta (Telki), Darányiné Cs. Márta (Tófalu), Dávid Géza (Budapest), Dávid Ildikó (Budapest), Deák Mária (Kartal), Debreceni Megtestesülés Plébánia (Debrecen), Delfintel Kft. (Érd), Deli Imre (Budapest), Deli Vidné (Kerekegyháza), Dely Gyuláné (Cegléd), Deme Tamásné (Budapest), Demetrovicsné Kocsis Mária (Pér), Dervarics Boros Ágnes (Budapest), Deteky Gáborné (Budapest), Dietzel Péter (Győr – Gyirmót), Dinnyés Ferencné (Sülysáp), Dinnyésné Farkas Katalin (Sülysáp), Dobay Gábor (Vác), Dóbé Enikő Gizella (Budaörs), Dobó Judit (Esztergom), Dobos Kálmán (Budapest), Dobosiné Rizmayer Rita (Pécs), Donkó Zoltán (Budaörs), Dörflein Mária (Budapest), Dr. Ádám Krisztina (Nemesnádudvar), Dr. Ambrus Gabriella (Budapest), Dr. Angyal Anikó és Dr. Hídvégi Zsolt (Kerekegyháza), Dr. Balázs Ottóné (Budapest), Dr. Balázsik Istvánné (Fehérvárcsurgó), Dr. Bándi Írisz Réka (Budapest), Dr. Bartos Zoltán (Keskemét), Dr. Bata Mónika (Pécs), Dr. Bekő Gabriella (Budapest), Dr. Bereczky László (Budapest), Dr. Billédi Ferencné (Budapest), Dr. Bocskor Éva (Budapest), Dr. Bogáthyné Magyar Alexandra (Pécs), Dr. Bohnerné Vincze Ilona (Gönyű), Dr. Bozsó Katalin (Budapest), Dr. Böjti Gizella ügyvéd (Zalaegerszeg), Dr. Breier László (Pilisvörösvár), Dr. Buzády Éva (Budapest), Dr. Cseh György (Zirc), Dr. Cserháti Gabriella (Felsőörs), Dr. Csiby Miklósné (Békés), Dr. Csikóné Turiák Tímea (Budapest), Dr. Csuha Lajosné (Budapest), Dr. Dankóné Mezőfi Andrea (Zalaegerszeg), Dr. Dévényi Norbert (Esztergom), Dr. Dobsa Aladár (Telki), Dr. Dringó-Horváth Ida (Budapest), Dr. Eke Edit (Hercegkút), Dr. Endrédy István (Budapest), Dr. Fabók Ágnes (Budapest), Dr. Fajcsákné Papp Emőke (Miskolc), Dr. Fejérvári Jenőné (Budapest), Dr. Ferencz Péterné (Székesfehérvár), Dr. Fodor Fruzsina (Budapest), Dr. Földes Borbála (Veszprém), Dr. Gáll Márton (Budapest), Dr. Gallé Tibor (Keszthely), Dr. Garán Lajos (Tata), Dr. Gebauer Józsefné (Baja), Dr. Gellér Lászlóné (Budapest) Dr. Gödölle Istvánné (Budapest), Dr. Gömbös Ferencné (Budapest), Dr. Gyombolai Pál (Vác), Dr. Gyöngyösi Benedek (Kecskemét), Dr. Győry József (Veszprém), Dr. Gyürki László (Körmend), Dr. Hajdi László (Gödöllő), Dr. Istvánffy Miklós (Fertőszentmiklós), Dr. Józsa Georgina (Eger), Dr. Juhász Bernadett (Eger), Dr. Kabay Gáborné (Szombathely), Dr. Kajtár Edvárd (Budapest), Dr. Kardeván Károly (Sukoró), Dr. Kenyeresné Téglási Anna (Kerekegyháza), Dr. Királyné Dr. Szűcs Orsolya (Budapest), Dr. Klósz Beáta (Szentgotthárd), Dr. Komáromi Józsefné (Hévíz), Dr. Kopcsányi Katalin (Szeged), Dr. Kosztin-Számadó Krisztina (Debrecen), Dr. Kovács Márta (Csorna), Dr. Kovács Zsolt Csabáné (Nagykovácsi), Dr. Kőbányai János (Adony), Dr. Kőhalmi Ferenc (Érd), Dr. Köles Józsefné (Hatvan), Dr. László Mária (Érd), Dr. Lendvai Andrásné (Mór), Dr. Lipovszkyné Molnár Zsuzsanna (Gyöngyöstarján), Dr. Molnárné Kertész Mária (Szeged), Dr. Monostori Ernő (Budapest), Dr. Nagy Adrienne (Budapest), Dr. Nagy Lászlóné (Zalaszentgrót), Dr. Nárai Katalin (Szeged), Dr. Nyáry Zsófia (Budapest), Dr. Pálmai Erzsébet (Öttevény), Dr. Papp Beatrix (Sopron), Dr. Petőcz Józsefné (Vác), Dr. Pirkó Józsefné (Miskolc), Dr. Pitter János Györgyné (Érd), Dr. Raátz Elemér (Gödöllő), Dr Radvánszki Ida (Dabas), Dr. Sáradi Anikó (Székesfehérvár), Dr. Sass Károlyné (Székesfehérvár), Dr. Schulz Mária Anna (Szentendre), Dr. Simon Zoltán (Veszprém), Dr. Spitzer Nóra (Budapest), Dr. Sudár Imre (Szombathely), Dr. Szabó Gáborné (Dömsöd), Dr. Szabó Kató és Tsa Bt. (Miskolc), Dr. Szánthó József (Budapest), Dr. Szedlák Kinga (Pomáz), Dr. Szemenyeiné Puskás Mária (Mágocs), Dr. Szent-Imrey Tamás (Budapest), Dr. Szerényi Mária (Budapest), Dr. Szigetvári Endréné (Budapest), Dr. Szininé Bakonyi Hajnalka (Balatonakali), Dr. Szőcsik Katalin (Csobánka), Dr. Szörényi Mariann (Kecskemét), Dr. Szücsné Dr. Bircher Katalin (Győr), Dr. Tajnafői Józsefné (Budapest), Dr. Telek József (Nagykovácsi), Dr. Temesi Tiborné - Kelemen Péterné (Pécs), Dr. Ternovszky Ferenc (Budapest), Dr. Tersztyánszkyné Dr. Vasadi Éva (Budapest), Dr. Tiszamarti Edit (Gödöllő), Dr. Tolnay Lajosné (Budapest), Dr. Tóth Katalin (Budapest), Dr. Turmezei Péter (Budapest), Dr. Vaday Enikő (Esztergom), Dr. Vámos Attiláné (Budakalász), Dr. Varga Lajosné (Budapest), Dr. Vecseiné Kocsis Eszter (Szombathely), Dr. Závoti Józsefné (Sopron), Dr. Zsombók Terézia (Budapest), Dreiszker Vilmos és Ágnes (Budapest), Dringóné Árvay Anett (Budapest),

Ébertné Szemelácz Mária (Keszü), Ecker Gyula (Győr), Egriné Pap Ilona (Budapest), Eördögh Zsolt (Pécs), Esztergom-Belváros, Szent Péter és Pál Római Katolikus Plébánia (Esztergom), Ezüstszegi Emil (Lőrinci),

F+B Építő-Lebonyolító Kft. (Budapest), Fabók Zsuzsanna (Eger), Faragó Csaba (Bag), Faragó Katalin (Kecskemét), Faragó-Hönig Ildikó (Budapest), Farkas Imre (Somoskőújfalu), Farkas István (Kecskemét), Farkas Judit (Budapest), Fazekasné Varga Judit (Karcag), Fehér Tibor (Budapest), Fehérné Rumó Karolina (Dabas), Fekete Edina (Pápa), Fekete Szabolcs (Csénye), Fekete Zsuzsanna (Érd), Fenyvesi Jenőné (Városföld), Ferences Rendtartomány (Szombathely), Ferenczi Ágnes (Budakalász), Ferenczi Lászlóné (Nagykanizsa), Ferenczyné Dr. Kardos Ildikó (Tatabánya), Filóné Nagy Eszter (Galgagyörk), Fitt Szabolcsné, Római Katolikus Plébánia (Paks – Dunakömlöd), Foki Gézáné (Babót), Fónagy Annamária  (Nagyvisnyó), Forgács Katalin (Sopron), Forgács Tamás (Heves), Forráskút Római Katolikus Plébánia (Forráskút), Forsthoffer Dezső (Győr), Földiné Kovács Klára (Pomáz), Földiné Németh Gabriella (Budapest), Frank Jánosné (Budaörs), Frivaldszky Márk (Budapest), Fülöp Géza (Pécs), Fülöp-Pécsi Martina (Budapest), Füstös József (Kerekegyháza),

Gabula Mária (Zebegény), Gajdos Enikő (Budapest), Gál Gabriella Budapest), Galambos Gábor (Budapest), Galambosi Róbertné (Miskolc), Garai Krisztián (Budapest), Garas Gyuláné (Budapest), Gáspár Béláné (Mélykút), Gáspár Csaba (Piliscsaba), Gáspárné Gomola Aranka (Dabas), Géczy István (Debrecen), Gelányi Ildikó (Pécel), Gelle Jánosné (Püspökszilágy), Gellén Veronika (Cserkút), Gemziczky Magdolna (Budapest), Georgi Gabriella (Csobánka), Geráné Pataki Erika (Szentes), Gerhardt Krisztina (Budapest), Gersey Eszter (Budapest), Gertheis Miklósné (Budapest), Gion Béláné (Budapest), Gmehling Ferencné (Szekszárd), Gódány Róbert (Óbudavár), Goldmark Károly Művelődési Központ (Keszthely), Gosztonyi Gábor (Budapest), Gräffné Szegedi Marianna (Dunabogdány), Guba József (Mezőkövesd), Gulyás Csonka Bernadett (Vác), Gulyás Lászlóné (Sülysáp),

Gyarmati Istvánné (Pécs), Gyenes Katalin (Etyek), Gyímesi János (Budapest), Gyorgyovichné Koltay Elvira (Budapest), Győri Jánosné (Debrecen), Győzőné Friedmann Rita (Dömös), Gyulay Richárdné (Martonvásár), Gyurasics Ágnes dr. (Budapest), Gyüre Józsefné (Fót),

Hajnal Béláné (Ceglédbercel) Hajnal Renáta (Biatorbágy), Hajósi-Vámos Gyöngyi (Budapest), Halassy Melinda (Budapest), Halász Béláné (Budapest), Halász Előd (Budapest), Halcsik Antal (Kerekegyháza), Halis István Városi Könyvtár (Nagykanizsa), Halmai Erika (Hosszúhetény), Haraszti Zsuzsanna (Esztergom), Hargitai Ottóné (Tapolca), Harmati Jánosné (Ceglédbercel), Harsányi és Körmendy Kkt. (Szeged), Harsányi Tamás (Budapest), Harth Tamásné (Balassagyarmat), Hegyi Máténé (Kiskunfélegyháza), Hejczei Andrea (Felsőzsolca), Hermány Géza Marcell (Budapest), Herold István (Budapest), Hidvéginé Ollé Melinda (Budapest), Hlavacsek Ferencné (Érd), Hoboth Lászlóné (Budapest), Honvári Károlyné (Érd), Horváth Enikő (Balassagyarmat), Horváth Ferencné (Budapest), Horváth Gábor (Budapest), Horváth Gáborné (Győr), Horváth Gézáné (Pápa), Horváth Gyuláné (Baja), Horváth Imre (Egerág), Horváth István (Budapest), Horváth Istvánné (Budapest), Horváth Jenőné (Győr-Ménfőcsanak), Horváth Pál (Dunaharaszti), Horváth Zoltánné (Budapest), Horváthné Marencsák Szilvia (Pápa), Horváthné Molnár Gabriella (Budakeszi), Horvátné Papp Szilvia (Budapest), Huber Tamás (Budapest), Hutka József (Miskolc),

Igar Józsefné (Bicske), Imre Dénesné (Százhalombatta), Imre Melinda (Fonyód), Imrédy Sarolta (Budapest), Intődy Kinga (Pilisszentkereszt), Iványi Béláné (Budapest), Izápy Ferenc (Szendehely),

Jaczó Győző (Kaposvár), Jakabos Dénes (Esztergom), Jakusné Siptár Noémi (Érd), Jámborné Kammer Erzsébet (Szentendre), Janovicsné Kovács Judit (Hévíz), Jenőffyné Majoros Boglárka (Hegyeshalom), Jetter Sándorné (Kaposvár), Jeviczkiné Vatamány Márta, Görög Katolikus Parókia (Tiszaújváros), Jézus Szíve Plébánia, Szécsi Ferenc (Balatonfűzfő), Jobbágy Károlyné (Budapest), Jónás Sándorné (Tura), Juhász Bálint (Budapest), Juhász Imre (Vác), Juhász Lászlóné (Dunakeszi), Juhász Lászlóné (Etyek), Juhász Marianna (Kecskemét), Juhász Vera (Budapest),

Kádár Sándorné (Székesfehérvár), Kalász Lajosné (Csátalja), Kaldau Béla és neje (Miskolc), Káldi Éva (Győr), Kaleha Zsolt (Budapest), Kalló József Plébános SVD (Csákberény), Kálmán Margit (Budapest), Kámán Miklós (Alsópáhok), Kámán Tamás (Kiskunfélegyháza), Kammermann Jánosné (Baja), Karacs Ágnes (Budapest), Karácsonyné Domokos Aranka (Érd), Karajz Andorné (Sárospatak), Károlyi Zsuzsanna (Szigetszentmiklós), Kassai Éva (Budapest), Katona Zsoltné (Szeged), Keczéryné Vass Éva (Budapest), Keglevich Tibor (Budapest), Kellerné Varga Anna (Veszprém), Kepes László  (Kóka), Kepesné Vitai Melinda (Boldog), Keppinger Boglárka (Budapest), Kercsmár Mónika (Gödöllő), Kerekes Tibor (Ajak), Kertész Ferenc (Budapest), Kertészné Bognár Erika (Győr), Keszey Tamara (Budapest), Keszthelyi Jánosné (Mohács), Keszthelyi Katalin (Üröm), Keszthelyiné Bergmann Rita (Budapest), Király Erzsébet (Budapest), Király János, Református Egyházi Hivatal (Vasad), Kis Ákos és Horváth Anikó (Budapest), Kis Lászlóné (Szeged), Kis-Hajduné Rudics Zita (Szentes), Kiss Éva (Budapest), Kiss Imréné (Székesfehérvár), Kiss Tamás (Lábatlan), Kiss Zsófia (Bábolna), Klincsek Géza Örs (Budapest), Knáb Mihályné (Dunabogdány), Kocsis László (Körmend), Kohári Nándor (Szeged), Kolos Judit (Budapest), Komondy Ferencné (Budapest), Konc Gáll László (Aszaló), Koncsek Andrea (Fonyód), Koncz Edina (Nézsa), Kónyáné Dr. Bodnár Eszter (Sajóbábony), Koór János és Kocsis Mária (Székesfehérvár), Koppány Ferencné (Székesfehérvár), Koppány Imre (Budapest), Kormin 2008 Bt. (Nádasd), Koródiné Ughy Zsófia (Székesfehérvár) Kosárszki Józsefné (Nagyveleg), Kotschyné B. Annamária (Törökbálint), Kovács Angéla (Győr), Kovács Béláné (Debrecen), Kovács Gábor (Baj), Kovács Gáborné (Budapest), Kovács Imréné (Nagykanizsa), Kovács László plébános, Római Katolikus Plébánia (Edelény), Kovács Sándorné (Gyula), Kovácsné Bándy Anna (Szabadbattyán), Kovácsné Kiss Mária (Monor), Kovácsné Meszlényi Irén (Debrecen), Kovácsné Szövérffy Szilvia (Zalaszentgrót), Köncse Tamásné (Budapest), Körmöczi Adrienn (Piliscsaba), Kőrösi Erzsébet Ágnes (Gyöngyös), Kőrösi-Báti Edit (Rózsaszentmárton), Kőrössyné Hertelendy Erzsébet (Budapest), Községi Önkormányzat Fehérvárcsurgó (Fehérvárcsurgó), Krabót Péter (Újszentiván), Krizsán András, Bolla Helga (Budapest), Kronome Éva (Perbál), Krúdy Ödönné (Budapest), Kubatov Antal (Budapest), Kulik Károly (Nagyrécse), Kunos Zoltán, Ezüstfenyő Idősek Otthona (Orosháza), Kurucz Betti (Esztergom), Kusztor Imréné (Vámoscsalád), Kutas Attila, Újdombóvári Plébánia (Dombóvár), Kutas Balázs (Pilisvörösvár), Kürthy István (Vác),

Laborfalvi Lászlóné (Hévíz), Lackner Aladárné (Keszőhidegkút), Laczkó Szilvia (Budakalász), Ladányi Istvánné (Budapest), Lakati Péterné (Vác), Lakatos Andor (Kalocsa), Lakatos Tiborné (Budapest), Lakatosné Major Csilla (Budapest), Laki György (Kajárpéc), Langóné Dr. Kádár Éva (Budapest), Lassu Tamás (Várpalota), Latinovicsné Szabó Andrea (Taksony), Laufer Károlyné (Kismaros), Lazók Ilona (Debrecen), Leitem György (Kecskemét), Lénárt Gabriella (Feldebrő), Lengyel Ágnes (Budapest), Lengyel Attiláné (Budapest), Leveles Ibolya (Százhalombatta), Lex Ferencné (Baja), Lipóth Ágnes (Budapest), Losteiner Józsefné, Szent Anna Szeretetotthon (Diósd), Lovász Filoména (Csurgó), Lovász Józsefné (Rábatamási), Lőrincz László (Tapolca), Ludvig Oszkárné (Besenyőtelek), Lugosi Zoltán (Budapest), Lukács Jánosné (Ipolyvece), Lukácsné Tóth Szilvia (Sülysáp -Tápiósüly),

Maczinkó Mihály (Nyíregyháza), Magyarszerdahely Római Katolikus Plébánia (Magyarszerdahely), Major Árpádné (Miskolc), Major Béláné (Szigetbecse), Majtényi Tiborné (Budapest), Makó Zsoltné (Tét), Málnási Csizmadia Gábor (Nagykáta), Mándy Csabáné (Budapest), Manninger Miklós (Budapest), Marik Katalin (Budakeszi), Marossyné Szelencei Anna (Szigetszentmiklós), Marsalkó Kinga (Budapest), Martin Gábor Balatonalmádi), Marton-Horváth Krisztina Budapest), Maschler Ágnes (Nagybajcs), Mátyássi Ferenc (Budapest), Mednyánszky Tamás (Budapest), MEGÜ Bt. (Aszód), Melega Miklósné (Szombathely), Melegáné Somogyi Tímea (Szombathely), Mélykút Római Katolikus Plébánia (Mélykút), Mendrei Ágnes (Halásztelek), Mészáros Csaba (Budaörs), Mészáros Gabriella (Budapest), Mészáros Istvánné (Budapest), Mészáros Péter (Budapest), Mészárosné Madarász Éva (Dunakeszi), Mészárosné Zupka Joanna (Pomáz), Mezei Andrásné (Hegyeshalom), Mezeiné Fülöp Bernadett (Gyermely), Mihály Dóra (Budapest), Mihályiné Borókay Rita (Szentendre), Minerva Könyvtár Egyesület (Pécs), Misik Béla (Budapest), Miskolci Lénárd (Kecskemét), Misóné Ferencz Fanni Luca (Nyíradony), Mocskonyiné Jarosz Mária (Budapest), Mogyoródi Római Katolikus Plébánia (Mogyoród), Mohos József (Martonvásár), Moldvai Ibolya  (Szolnok), Molnár Anita  (Budapest), Molnár Beatrix (Budapest), Molnár Demeter Beatrix (Budapest), Molnár Jánosné (Budapest), Molnár Mihály  (Budapest), Molnárné Jurai Szabina (Sopron),

Nagy Ákosné (Budapest), Nagy Béláné (Budapest), Nagy Ernőné (Püspökladány), Nagy Ervinné (Balassagyarmat), Nagy Istvánné (Jánoshalma), Nagy Jenőné (Budapest), Nagy Károly  (Budapest), Nagy Katalin (Budapest), Nagy Katalin (Vásárosmiske), Nagy Lajos (Kalocsa), Nagy Mária (Gyál), Nagy Ottóné (Abaújszántó), Nagy Vilmosné (Mogyoróska), Nagy Zoltánné (Érd), Nagyné Hajnóczi Gabriella (Budapest), Nagyné Panyi Judit (Siófok), Nagyné Tóth Éva (Győr), Nagyoroszi Római Katolikus Plébánia (Nagyoroszi), Negamed Kft. (Kecskemét), Négyesiné Fenyvesi Magdolna (Tokaj), Nemcsokné Csányi Olga (Kiskunfélegyháza), Nemcsokné Tarjányi Erzsébet (Kunszállás), Németh Béla (Piliscsaba), Németh Gézáné (Budapest), Németh Katalin (Budapest), Németh Lajosné  (Nagylózs), Németh Lilla (Zalaszentlőrinc), Némethné Almási Ágnes (Érd), Némethné Sörös Mária (Siófok), Némethné Szabó Brigitta (Budakeszi), Néveri János (Budapest), Noszek Gáborné (Budapest), Nyáry Zsigmondné (Budapest),

Oláh Istvánné (Lébény), Oláh Jánosné (Csép), Oláhné Finta Krisztina (Baja), Oláhné Hága Mónika (Decs), Orbán Andrásné (Bicske), Orbán Miklósné (Budapest), Orosz Lőrinc Plébános, Szent Anna Főplébánia (Debrecen), Orosz Mátyás (Ózd), Oroszné Dr. Balogh Mária (Pécs), Oszlács János (Békéscsaba), Óváry Ákos (Pomáz), Ősi Gáborné Szentgyörgyváry Dóra (Siklós),

Pál Ildikó (Törökbálint), Pallagi János (Budapest), Pályi Gábor, Római Katolikus Plébánia (Pápakovácsi), Pályi Gyuláné (Dunabogdány), Panyi Zsolt (Szentendre), Pap Gáspárné (Budapest), Pap Zsombor (Budapest), Papné Völgyi Nóra (Jászberény), Papp Istvánné (Budapest), Papp János (Solymár), Papp Miklós (Budapest), Papp Zsófia (Göd), Pásku Miklósné (Derecske), Pásztor Andrásné (Timár), Peet and Cook Kft. (Budapest), Pék Anna Edit (Rédics), Péntek Gábor (Győr), Perczel Éva (Budapest), Perjési János (Zamárdi), Péter Ágnes (Budapest), Péterfi Andrea (Budapest), Pető Gábor, Bujdosó Hajnalka (Szokolya), Pető Lajosné (Jászapáti), Petőcz Judit (Budapest), Pezenhófer György (Sé), Pilladrin Bt. (Környe), Pintér Renáta (Százhalombatta), Plattner Ádám (Albertirsa), Póhrné Horváth Andrea (Szombathely), Polgár Éva (Biatorbágy), Polgármesteri Hivatal (Tököl), Pongorné Tacsi Erzsébet (Hajdúböszörmény), Poppréné Révay Györgyi (Pilisszentiván), Power Belt Kft. (Budapest), Prazsák István (Szeged), Prazsákné Major Andrea (Üllő), Prémus Péterné (Lébény),

R. S. Medison Bt. - Dr. Rókusfalvy Sylvia (Dömösd), Radányi Gusztávné (Budapest), Rátky Tamásné (Somogyszob), Rédling Istvánné (Budapest), Református Egyházközség (Tiszavasvári), Református Egyházközség, Szanyi Bertalin (Novajidrány), Reizinger József (Mosonmagyaróvár), Remete László (Budapest), Rémiás Tamás (Budapest), Renford Sándor (Budapest), Réti Jánosné ifj. (Hőgyész), Révész Gyöngyi (Felsőpakony), Ribacz Gyuláné (Pécs), Ribiánszky Józsefné (Budapest), Rilyák Józsefné (Sátoraljaújhely), Riskó Gábor  (Érd), Riszterer Ágnes (Érd), Róka Zita (Kismaros), Római Katolikus Plébánia (Jánoshalma), Római Katolikus Plébánia, P.Tóth István plébános (Kemecse), Római Katolikus Plébánia, Polgár Róbert plébános (Murakeresztúr), Rónai Beáta (Csorna), Rovnyainé Remsei Anikó (Leányfalu), Rózsahegyi Tiborné (Verőce),

Sal Imre és felesége (Budapest), Sallai Tilda (Mélykút), Samodai Éva (Pannonhalma), Sámsondi Kiss Györgyné (Budapest), Sándor Éva (Budapest), Sándori Klára (Leányvár), Sándorné Geiger Edit (Budapest), Sápi Jánosné (Lajosmizse), Sáringer Kálmán (Budapest), Sárközi Zsolt (Pilisszentkereszt), Sas Ágnes (Budapest), Sásdy Béláné (Szentendre), Schalkház Miklós (Gödöllő), Schlachta Tiborné (Budapest), Schlögl Kálmánné (Sopron), Schmidt Ildikó (Pomáz), Schmidt Péterné (Szigetszentmiklós), Scholtz Péter (Üröm), Schönauer Sándor (Budapest), Schönek Tamás (Piliscsaba), Seprődi Klára (Budapest), Sepsyné Kaposi Kornélia (Debrecen), Simó Ferencné (Budapest), Simon Gábor (Pannonhalma), Simonyi Balázs (Budapest), Sipos Éva (Kaposvár), Sipos Mónika (Dunakeszi), SKK Trade Kft. (Budapest), Skublics Mihály (Solymár), Solymosiné Nagy Krisztina (Balatonalmádi), Somköviné Mihály Mária (Budapest), Somogyi Dezsőné (Tabajd), Somogyi Ferencné (Budapest), Soós László (Sopron), Soósné Prohászka Tímea (Telki), Sóti József (Kóka), Stefán Lászlóné (Nyíregyháza – Sóstófürdő), Steiner Tamás (Dág), Steinerné Kovács Judit (Veszprém), Steinerné Vasvári Éva (Tiszaújváros), Stix Józsefné (Lad), Stróbl Kristófné (Budapest), Stúdió Liszt Kft. (Budapest), Sukerekné Tóbiás Kornélia (Nagymaros), Sulyok Istvánné (Gellénháza), Sümeg Római Katolikus Plébánia (Sümeg), Sümegi Péterné Református Egyházközség (Szentlőrinc), Sümeginé Lukács Mária (Zámoly), Süttő Gábor (Esztergom), Swiss Dent Kft. (Győrújfalu), Swoboda Rezsőné (Budapest),

Szabadszállás Római Katolikus Plébánia, Kiss József Plébános (Szabadszállás), Szabó Béláné (Budapest), Szabó Gáborné (Székesfehérvár), Szabó Gabriella (Szentendre), Szabó Györgyi (Jánoshalma), Szabó Imréné (Zamárdi), Szabó István (Kecskemét), Szabó Réka és Pécz Tibor (Pécs), Szabó Sándor (Hajdúhadház), Szabó Zoltán (Mátészalka), Szabó-Harmath Tünde (Tata), Szabóné Kiss Krisztina (Vonyarcvashegy), Szabó-Varga Krisztina (Szombathely), Szakály-Dálnoki Éva (Kökény), Szalay Zoltán (Kajárpéc), Szalézi Rendház (Bajót), Szalma Róbertné (Vác), Szántóné Schindler Anna (Budapest), Szanyóné Lóki Gabriella (Alsónána), Száraz István (Diósd), Szászi Endréné (Kiskőrös), Szaszik Mária (Budapest), Szatmári Ildikó (Nógrádmarcal), Szebelédi Zsolt (Budapest), Szegedi Gáborné (Dusnok), Szeibertné Rajszky Gabriella (Örkény), Szekér Kálmánné (Budapest), Széles Imre (Győrladamér), Szemők Györgyné (Budapest), Szenes Lajosné  (Tát), Szent Anna Plébánia, Pokriva László plébános (Esztergom), Szent János Apostol Plébánia, Szőcs László plébános (Máriahalom), Szent László Római Katolikus Egyházközség (Veszprém), Szentkirályi-Tóth Ferenc (Pilisszentkereszt), Szentlélek Római Katolikus Plébánia (Csurgó), Szentpétery Csaba (Budakeszi), Szenyéri Lászlóné (Székesfehérvár), Szerbák Elekné (Budapest), Szerencsi Erika  (Kokad), Szerencsi Gábor (Mosonmagyaróvár), Szijártóné T. Dorottya (Biatorbágy), Szikora Jánosné (Budapest), Szilágyi Enikő (Vasvár), Szilágyi Eszter (Nagykanizsa), Szilágyi Jánosné (Jánoshalma), Szilágyi Jánosné (Nyíradony), Szimicsevics Veronika (Budapest), Sziráki István (Sárhida), Szirmai Andrásné (Budapest), Szita Gábor (Budapest), Szitha Miklósné  (Nyíregyháza), Szőnyiné Gábor Mária (Monor), Szörényi Jánosné (Kaposvár), Sztancsik Istvánné (Budapest), Szupper Róbertné (Sopron), Szűcs Péterné (Héhalom), Szűz Mária Gondozóház (Adony),

Takács Ferencné (Kehidakustány), Takáts Zsoltné (Törökbálint), Tamás Olivér Viktor (Budapest), Tamásné Kollár Magdolna (Győr), Tapodi Józsefné (Uszód), Tar Jánosné (Budapest), Tarpataki István (Budapest), Tas Mária Emőke (Budapest), Tasnádi Csabáné (Budapest), Tatabánya Város Időskorúak Gondozásáért Alapítvány (Tatabánya), Tatai Református Gimnázium (Tata), Tekes Ágnes Nóra (Kecskemét), Telek Pálné (Maglód), Telkes Sándorné (Budapest), Temesvári Péterné (Budapest), TEVA Debrecen Kulturális és Sport Alapítvány (Debrecen), Thuróczyné Kálmán Eszter (Budapest), Tóbiás Tünde (Gödöllő), Toboz Kft. (Budapest), Tomka Orsolya (Szentendre), Torvaji László (Tahitótfalu), Tóth Árpádné (Tuzsér), Tóth Csabáné (Békéscsaba), Tóth Krisztina (Szurdokpüspöki), Tóth Sándorné (Kunhegyes), Tóth Sándorné (Orosháza), Tóth Zoltán (Újtelek), Tóthné Dr. Nagy Mária fogorvos (Letenye), Tótkomlósi Evangélikus Egyházközség (Tótkomlós), Tóvári Mária (Győr), Tőkés Tünde (Budapest), Török Lászlóné (Szekszárd), Törökné Benkő Mária (Győr -Ménfőcsanak), Törökné Kárpáti Dorottya (Mány), Törzsök és Társai Bt. (Győr), Trásy Ferenc (Budapest), Truszek Lajosné (Tata),

Urai Erika (Budapest),

Vácy Károly (Vác), Vadászné Dr. Moticska Annamária (Budapest), Vadon Róbert (Budapest), Vágvölgyi Pál (Piliscsaba), Váné Krisztina (Pilismarót), Ványiné Kiss Szilvia (Budakeszi), Váraljai Katalin (Budapest), Varga Endréné (Budapest), Varga István Balatonfűzfő (Fűzfőgyártelep), Varga Péter (Veszprém), Varga Sándorné (Budapest), Varga-Csiszár Andrea (Budapest), Vargháné Simon Zsuzsanna (Hidegség), Vári Jánosné (Valkó), Városi Könyvtár és Közösségi Ház (Szigetszentmiklós), Városi Polgármesteri Hivatal (Lőrinci), Varró Borbála (Orfű), Vaskó Józsefné (Maglód), Vékony Márta (Budapest), Veres-Lakosné Hérány Mónika (Szentes), Vigh Rozália (Tata),

Wagnerné Éry Júlia (Göd), Ward Mária Iskola (Piliscsaba), Weninger Nóra (Budapest), Windisch Zoltán (Gyömrő), Winter Zsuzsanna (Szarvas),

Zagyvarékas Római Katolikus Plébánia (Zagyvarékas), Zainkóné Németh Etelka (Monor) Zelenyánszki Andrea (Budapest), Zentai Katalin (Budapest), Zichler Csilla (Budapest), Zimányi Miklósné (Budapest), Zóka Judit (Zalaegerszeg), Zoltánné Gelencsér Zsuzsa (Isaszeg), Zugfil Jánosné (Szederkény), Zuzan Zsófia (Budapest).

Az utolsó hegycsúcs DVD

Lackfi János

Impresszum|Kapcsolat|Médiaajánlat
© Képmás (2013-09-02)